לסייע לעסקים, להישאר בעסקים

בעלי עסק, אתם תתעסקו בלהביא לקוחות, אנחנו נדאג לגבייה השוטפת !

מרבית העסקים בארץ לא מצליחים להיות רווחיים מהסיבה הפשוטה שאינם מצליחים לגבות כספים בצורה נכונה וטובה. על מנת שעסק בארץ יישאר רווחי ותחרותי וישרוד לאורך זמן, עליו להבין כי גביית הכספים מהווה חלק חשוב וקריטי בתהליך.

אנו ב-Kal Collector משאירים לך, בעל העסק, להתעסק בפיתוח והרחבת העסק. בעוד אנו נדאג לספק שירותי גבייה כמיקור חוץ בצורה טובה, יעילה ושטפת. בעזרתנו תוכל להגדיל את רווחיות העסק, להגדיל את שיעור הגבייה ולשפר את ההון החוזר. אנחנו ב- Kal Collector מתחייבים להגדלת התזרים של העסק, מתחייבים לירידה בחוב הלקוחות של העסק ומעקב שוטף של מרבית החשבוניות שישולמו בזמן.

ברוב הפעמים בתי העסק משתמשים בעובד מתוך המערכת לשם טיפול בגבייה של החובות מלקוחות. אותו עובד בדרך כלל עסוק בעוד כמה דברים בעבודתו השוטפת ולא תמיד מתפנה לביצוע ומעקב שוטף על החובות, אין מערך גבייה מסודר! כך שנוצר מצב שהחובות גדלים ומצטברים ובאופן ישיר רווחיות העסק קטנה.... וחבל.... Kal Collector ידאג לפנות את אותו האדם לעבודתו השוטפת, ולהתעסק בעבודת הגבייה (שנתפסת כפחות נעימה לביצוע) ולך, בעל העסק ליהנות מרווחים גבוהים יותר.

השירות יאפשר לכם להתרכז במכירות

איך זה עובד?

אתם מעבירים אלינו את נתוני הלקוחות והחובות ממערכת הנהלת הלקוחות של העסק, אנו קולטים אותה אצלנו במערכת. כך נוצר לנו ממשק משותף שניתן לצפייה על ידכם בכל רגע נתון. אנו פונים ללקוחות אלו כעובדי חברתכם בצורה מסודרת בכמה שלבים על ידי SMS, טלפונים ומיילים וזאת כדי להגיע בצורה הנעימה ביותר לגבייה חלקה ומקסימלית. המעקב ההדוק ובדיקה שוטפת של החובות יביא באופן ישיר לגידול בגבייה של החובות – וזה בדוק!  

הממשק בין Kal Collector לבין העסק הינו קל וידידותי, בכל רגע נתון יוכל בעל העסק להיכנס למצבת החובות שלו ולדעת מה הסטטוס. אנו כמובן שומרים תיעוד של כל פנייה ללקוח בכל אמצעי שהוא ובעל העסק כמובן יוכל להתעדכן גם בכך.

[contact-form-7 id="407" title="Untitled"]